آگهی
دانلود فصل دوم ساخت ایران دانلود مسابقه 13 شمالی عکس فیلم بازیگرها
خانه » هنر » سینماخبر » پشتیبانی همه جانبه هنرمندان از فاطمه معتمدآریا

بازی زولا

زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند. بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.

پشتیبانی همه جانبه هنرمندان از فاطمه معتمدآریا
امتیاز دهید

پشتیبانی همه جانبه هنرمندان از فاطمه معتمدآریا

پشتیبانی عاطفه رضوی از فاطمه معتمدآریا

به فاطمه معتمدآریاو ابراهیم‌ پور در کاشان چه گذشت؟! /همه چیز را مفصل در این پست بخوانید

امام جمعه کاشان عزای عمومی اعلام و بسیاری در سینما به او توهین کردند.

عاطفه رضوی :

غیر از هنر که تاج سر آفرینش است دوران هیچ منزلتی پایدار نیست سیمین بانوی سینمای ایران، همکار و دوست ارجمند، مایه بسی تاسف است که کار هنر بدانجا رسیده که بخاطر حضور عزت مند تو در یک شهر شریف عزای عمومی اعلام می کنند. کسانی که چنین می کنند اگر از میان تمام فیلم های ارزشمند تو تنها “گیلانه ” را می دیدند به پاس احترام حضورت شهر کاشان را آذین بندی می کردند.

به فاطمه معتمدآریا و ابراهیم‌پور در کاشان چه گذشت؟!

فیلم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» درحالی یکشنبه شب در شهر کاشان به نمایش درآمد که مراسم با تدابیر شدید امنیتی همراه بود.

کاوه ابراهیم‌پور (کارگردان فیلم یحیی سکوت نکرد) با اشاره به شرایطی که یکشنبه شب ( 4 بهمن ماه) بر وی و فاطمه معتمدآریا گذشته؛ گفت: قرار بود شب گذشته (یکشنبه ۴ بهمن ماه) فیلم «یحیی سکوت نکرد» در کاشان به نمایش درآید و بعد از نمایش فیلم؛ با حضور من و فاطمه معتمدآریا (بازیگر اصلی فیلم) نشست نقد و بررسی برگزار شود.

وی ادامه داد: هنگامی که می‌خواستیم وارد سالن شویم جمعیتی نزدیک به ۵۰ الی ۶۰ نفر در جلوی در سینما تجمع کرده بودند و با عصبانیت تمام علیه فیلم و خانم معتمدآریا شعار می‌دادند و خواستار خروج ما از شهر بودند. به همین دلیل ما مجبور شدیم از درب پشتی سالن سینما وارد سینما شویم.

وی ادامه داد: زمانی که این گروه خودسر متوجه شدند ما قصد ورود به سالن را داریم؛ به ما حمله کردند و الفاظ به شدت زشت و نادرستی به ما گفتند. آنها به من و خانم معتمدآریا ناسزاهایی می‌گفتند که تاکنون نشنیده‌ بودم اما با کمک نیروی انتظامی سرانجام توانستیم وارد سالن شویم. ابراهیم‌پور ادامه داد: بعد از نمایش فیلم؛ جلسه نقد و بررسی برگزار شد اما در زمان برگزاری باوجود آنکه جمعیت زیادی در داخل سالن مشتاقانه حضور پیدا کرده ‌بودند، گروه زیادی نیز در بیرون سالن با صدای بلند فحاشی می‌کردند و به شدت تلاش داشتند داخل سالن شده و نظم جلسه را به‌هم بریزند که با درایت نیروی انتظامی و مدیریت آن‌ها این امر رخ نداد.

کارگردان «یحیی سکوت نکرد» با اشاره به اینکه خطاب بیشتر سخنان معترضین معتمدآریا بود، گفت: فاطمه معتمدآریا پیشنهاد کرد بعد از پایان جلسه نقد و بررسی فیلم؛ سالن تخلیه شود و گروه معترض به داخل سالن بیایند و رودرو با هم گفت‌وگو کنند و وی پاسخ سوالات آن‌ها را بدهد. باوجود آنکه نیروی انتظامی این پیشنهاد را پذیرفت و اعلام کرد که آماده همکاری است؛ گروه معترض پیشنهاد را نپذیرفتند و به اعتراضات خود ادامه داد.

انجمن بازیگران با صدور بیانیه ای خواستار شد:

برخورد قانونی با اهانت کنندگان به فاطمه معتمد آریا

اگر حضور فاطمه معتمدآریا در نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» در شهر کاشان را از زاویه کسانی بررسی کنیم که در این شهر نبودند و اخبار را صرفا از طریق خبرهای منتشره دنبال کنیم، پرسش های زیادی پیرامون این جلسه نقد و بررسی فیلم و مواردی که توسط عده ای در طول این نشست صورت گرفت وجود دارد. این جلسه که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته توسط گروه هنر و تجربه در شهر کاشان برپا شد بر خلاف نشست های دیگری که در سایر شهرهای کشور برگزار می شود با تنش برگزار و با واکنش عده ای که به حضور فاطمه معتمدآریا معترض بودند روبرو شد. در پی رسانه ای شدن این خبر، دیروز انجمن بازیگران خانه سینما در اطلاعیه ای نسبت به برخوردهایی که با فاطمه معتمدآریا در شهر کاشان شد واکنش نشان داد و خواستار برخورد قانونی مقامات مسوول با اهانت کنندگان به این هنرمند شد.

پشتیبانی مهدی پاکدل از فاطمه معتمدآریا

پشتیبانی مهدی پاکدل از فاطمه معتمدآریا

نامه مدیرعامل خانه سینما به امام جمعه کاشان

به نام خدا

«آب را گل نکنیم »

امام جمعه محترم شهر کاشان در ابتدای کلام خودم و جنابعالی را دعوت می کنم به تقوای الهی. صحبت های نگران کننده شما را خواندم و به حسب وظیفه ی صنفی ام در مورد ابعاد و حواشی حضور بازیگر با سابقه و محترم سینمای ایران در کاشان تحقیق کردم. نتیجه اینکه نه تنها منکری اتفاق نیفتاده است. بلکه از شواهد چنین بر می آید که اقدامی از پیش سامان یافته و غیر خودجوش در پدید آوردن این حادثه نقش داشته است.

از جنابعالی می خواهم به وظیفه شرعی و جایگاهی خود در حفظ وحدت و جلوگیری از ایجاد شکاف در جامعه عمل کنید و از اشاعه جو بی اعتمادی و نگرانی در جامعه مومنین بپرهیزید. در انتها می خواهم جنابعالی را که چند صباحی میهمان مردم مومن و فرهنگ دوست کاشان هستید با یکی از مشاهیر به نام آن دیار” سهراب سپهری” آشنا کنم، باشد که خواندن اشعار وی به نگاهمان مهربانی، به زندگی ما آرامش و به ایمانمان عمق ببخشد. سید رضا میر کریمی مدیر عامل خانه سینمای ایران

حمایت علی کریمی از فاطمه معتمد آریا

حمایت علی کریمی از فاطمه معتمد آریا

یادداشت امیریوسفی درباره اتفاق پیش آمده برای معتمد‌آریا در کاشان

برای سیمین بانوی سینمای ایران

خبر را که شنیدم شوکه شدم، اعتراض به حضور فاطمه معتمدآریا در کاشان! این بود رسم مهمان نوازی؟! شهری با فرهنگ چندهزارساله، با پشتوانه غنی از حضور بزرگان مذهب تشیع، با معماری سحرانگیز، با سهراب سپهری، دکتر آریانپور، کمال الملک، ابوالحسن صبا و با ده ها افتخار دیگر.

نمیدانم آن افراد محترمی! که آن روز پشت در سینما تجمع کرده بودند میدانستند اعتراضشان به چه کسی و چه چیزی است؟! فیلمی بنام “یحیی سکوت کرد” با مجوز قانونی ساخته شده و دراکرانهای محدودی که دارد با هزارامید و آرزو، جشن شروع اکرانش در کاشان است و کارگردان جوان به همراه بازیگر فیلم، چند ساعتی مهمان آن شهر میشوند.

این آدم‌ها از کجا بودند؟ کدامین دیار؟ درسه دهه ی گذشته چند بارمیهمانِ بازیهای ماندگارش بودند؟ و با بازیهای درخشان او در سینما و تلویزیون خندیدند و گریستند. چه کسی بهتر از سیمین بانوی سینمای ایران توانسته مصائب زنی رنج دیده در «روسری آبی» مادر یک جانباز در «گیلانه» و معصومیتی طنازانه را در «هنرپیشه» و فیلمهای کمدی اش برای‌مان تصویر کند که حالا به حضورش در یک شهر این چنین اعتراض می‌شود؟ شنیدم که جمعه را روز عزای عمومی اعلام کردند.موافقم، با این توضیح که جمعه باید روز عزای عمومی “میهمان نوازی” ما ایرانیان باشد.

امیدوارم نهادهای مرتبط و مسئول نسبت به این اتفاق واکنشی در خور نشان دهند تا چنین اتفاق تلخی به سنتی همیشگی برای هنرمندان‌مان تبدیل نشود. امیدوارم حاصل این اتفاق و توهین به سینماگر برجسته ای همچون فاطمه معتمد آریا سکوت نباشد که در آن صورت فقط و فقط باید بگویم، شرممان باد! محسن امیریوسفی سومین زمستان سینمای اعتدال!

توهین به فاطمه معتمدآریا در کاشان

روایت «فاطمه معتمدآریا» از اتفاقات کاشان

ایسنا، گفت و گوی این بازیگر را با روزنامه شرق منتشر کرده است: ‌در سفر شما به کاشان، چه اتفاقی افتاد؟

یکشنبه بعدازظهر برای جلسه پرسش‌وپاسخ فیلم «یحیی سکوت نکرد» به‌همراه کارگردان و عده‌ای از مسئولان سینما تجربه به کاشان رفتیم. در ورودی شهر گروهی از هنرمندان و هنردوستان، به استقبال ما آمدند، با هم گشتی در شهر زدیم و از آن همه زیبایی در معماری این شهر انرژی گرفتیم. سری هم به موزه عروسک‌ها زدیم. وقتی به سینما رسیدیم، به ما گفتند که از در پشتی وارد شویم، خوشبختانه سالن تقریبا پر بود. جلسه پرسش‌وپاسخ بسیار خوب برگزار شد و ساعتی دوست‌داشتنی را گذراندیم. در طول نشست سروسداهایی از بیرون شنیده می‌شد و مسوولان مرتب در رفت‌وآمد بودند. جلسه تمام شد و ما هم به تهران برگشتیم… . ‌

فقط همین؟

این چیزی است که من دوست دارم از سفرم به کاشان در خاطرم بماند.

امام جمعه کاشان: شهر ما تحمل مجالس لهو و لعب را ندارد

آیت الله نمازی با اشاره به دعوت بازیگر زن به کاشان گفت: همگان بدانند کاشان به دلیل جایگاهی که در تشیع در طول تاریخ داشته، تحمل برگزاری مجالس لهو و لعب را ندارد.

نمازی به اشاره تصمیمش مبنی بر اعلام عزای عمومی در روز جمعه در کاشان عنوان کرد: مصیبت بزرگی است در این شهر مذهبی کهنسال، با این همه سوابق روشن صلحا و متقین و برخوردار از مردم متدین و بهره‌مند از خانواده‌های شهدا چه جوابی خواهیم داشت. امام جمعه کاشان تأکید کرد:‌ به مسئولان شهرستان اعلام شد با جدیت و قوت وارد عمل شده و تمام افرادی که در ضرب و شتم متدینین و خانم‌های محجبه نقش داشتند باید مجازات شوند.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

درباره اتفاقی که در کاشان برای فاطمه معتمدآریا رخ داده است، گفت:

سیاست دولت حمایت از هنرمندان است به خصوص خانم معتمد آریا که هنرمندی شناخته شده، خوشنام و برجسته است. ما قطعا اتفاقی را که برای وی در کاشان رخ داده تایید نمی کنیم، اما همه چیز دست دولت نیست و مجموعه امکانات و اختیاراتی که دولت دارد، محدود است و خودش ضوابط اجرایی ندارد تا مستقیما با این افراد برخورد کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: ما رفتارهای خودسرانه ای از برخورد با هنرمندان و کنسرت‌هایی که برگزار می‌کنیم تا برخورد با مراکز دیپلماتیک و آتش‌زدن سفارت عربستان که همه آن‌ را محکوم کردند، شاهد هستیم. این افراد خودسر عوامل پرنفوذ و پرقدرتی هستند و با استفاده از پشتوانه هایشان دارند عمل می کنند. ما حتی در برخی شهرها امکان برگزاری یک کنسرت را هم نداریم هرچند سعی می‌کنیم آن را برگزار کنیم اما به هرحال مشکلات زیاد است.

بیانیه انجمن منتقدان و نویسندگان درباره اتفاقات کاشان

به نام خدا شهر یاران بود و جای مهربانان این دیار… نمایش و برپایی جلسه نقد و بررسی یک فیلم دارای مجوزهای قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهری با قدمت و سابقه دیرین تاریخی و فرهنگی، اقدامی شایسته در جهت پیشبرد و تعالی فرهنگ و هنر، و راهبردی پر زحمت و اما ارزشمند برای شکستن انحصاری این گونه جلسات در تهران است، و می تواند به ایجاد فضای مناسب فرهنگی در اقصی نقاط کشورمان و شناخت بیشتر مخاطبان و جوانان مستعد بیانجامد؛ و البته تضمینی برای همدلی های بیشتر و صیانت از آینده فرهنگی این سرزمین پهناور و عظیم بوجود آورد.

اما این روزها باز هم شاهد برخوردهای عاری از حقیقت مردمی، و تنگ نظری های غیر مسوولانه و خودسری های غیرقانونی در حوزه فرهنگ و سینمای ایران، از طرف عده‌ای معدود از افراد بوده ایم که زیبنده مردم این سرزمین و بالاخص شهر خوشنام مذکور نبوده است و نیست. تهاجم و اهانت به میهمان، آن هم در شهر مهربانی های “سهراب” اهل کاشان!!! باور کردنی نیست.

این تند خویی ها، برخوردهای قانونی می طلبد و حق تک به تک افراد این سرزمین و دغدغه مندان عرصه فرهنگ و هنر است؛ که همه ما می خواهیم مراجع قانونی بسادگی از کنار آن نگذرند! از خدا جوییم توفیق ادب شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران.

پشتیبانی پرویز پرستویی از فاطمه معتمدآریا

پشتیبانی پرویز پرستویی از فاطمه معتمدآریا

معتمدآریا برنده جایزه دوم بهترین بازیگر زن آسیاپسفیک
تلگرام کول دانلود

آگهی

راهنما

> راهنمای دانلود: پس از کلیک بر لینک سرور ، گزینه دانلود عادی و سپس لینک دانلود پیشنهادی

کلیک کنید تا فایل آغاز به دانلود کند. / آموزش تصویری: اپرا

> آموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم: در Km Player، کلیک راست کرده، سپس گزینه Open آن گاه

Load External Audio و در پایان فایل صوتی مورد نظر را برگزینید.

> جهت دیدن بدون مشکل فیلم ها، K-Lite (ویندوز) و BSPlayer یا QQPlayer (اندروید) دانلود کنید.

> دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. رضایت شما هدف ماست.

> آموزش ادامه دانلود لینک های از کار افتاده

> آموزش سوییچ فایل های دوزبانه

> راهنمای کیفیت فیلم ها

دیدگاه ها

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. نباید فراموش کنیم که این اتفاقات خودجوش نیست و کاملا سارمان دیده شده توسط گروهی از حاکمان همین کشور است . از رامبد جوان بگیر بیا تا عمو پورنگ ، عمو فتیله ها و…

    واقعا جای تاسف داره که هیچ کس نمیتونه جلوشونو بگیره!!!

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Captcha loading...

تمامی حقوق نزد کول دانلود محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است. طراحی شده توسط پارس تمز